Hakkımızda


Kiralıktırkamyon, bir Ege Yurt Grup kuruluşudur. 1972 yılında kurulan Ege Yurt Türkiye’nin ilk ve tek, sürücülü ağır ticari araç kiralama firmasıdır. Firmamızın Ulaştırma bakanlığının resmi kayıtlarında tescilli ve aktif çalışan 4,573 adet ağır ticari (TIR,kamyon) araç filosu bulunmaktadır. Bu yönüyle yurdun her bölgesine hizmet ulaştırabilen, Türkiye’nin en geniş araç parkına sahip araç kiralama firmasıyız. 40 yılı aşkın sektör tecrübemiz ile yurdun 7 bölgesinde 9 şube ve binlerce çalışanı ile her türlü karayolu taşımacılık faaliyetinize profesyonel, güvenilir ve ekonomik çözümler sunuyoruz. Geniş araç filomuz, yurt genelinde kurulu teknolojik ve fiziksel altyapımız ile bütün ticari projelerinizin sorumluluğunu rahatlıkla üstlenebilir, firmanıza özel olarak sunacağımız ek çözüm ve hizmetlerle konforlu bir lojistik deneyimini sizlerin hizmetine sunuyoruz.

Yıllardır kurumsal firmalara sunmuş olduğumuz sürücülü TIR ve kamyon kiralama hizmetini, sizler için güçlendirerek (dilediğiniz zaman adınıza dönüş yükü ayarlamak gibi) oldukça ekonomik bir hale getirdik. Yüksek araç alım maliyetleri, şoförlük ve resmi prosedürlerden ekonomik çözümlerle sizleri kurtararak sadece işinize odaklanmanızı ve bütçenizi işinizle ilgili konularda kullanmanızı sağlıyoruz. Bunun yanında Ege Yurt olarak, ürün sahibi firmalar olarak sizlerin nakliye sırasında yaşayabileceğiniz kayıp ve hasar sorumluluklarını da üstleniyoruz. %100 güvenli ve ekonomik taşımacılık imkanı sunuyoruz.

Kiralayacağınız TIR – Kamyonlar ile taşıyacağınız bütün yükleri çok yüksek teminatlar ile sigorta altına alıyoruz. Sürücülerimizin ve araçlarımızın kanuni yeterliliklerini tam ve eksiksiz olarak tamamlayıp sizlerle paylaşıyoruz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun sürücülü aracınızı adresinize kadar gönderiyoruz. Size sadece yükünüzü yükleyip göndermek kalıyor.